Antonio kocha wino.

Antonio kocha wino.
Dlatego już we wtorek 30.10.2018 o godz. 18:00 chcielibyśmy Was zaprosić na pierwsze spotkanie z cyklu degustacji komentowanych pod nazwą „U Antonia o winie”.
Spotkania w formie akademii wina dedykujemy przede wszystkim tym, którzy kochają dobre wino! Serdecznie zapraszamy osoby, które pragną poszerzyć swoją wiedzę z zakresu praktycznej znajomości win, pozwalającej na swobodne zachowanie podczas oficjalnych uroczystości, jak i nieformalnych spotkań towarzyskich, zarówno w restauracjach, w trakcie spotkań biznesowych i w domu.
Podczas spotkań w kameralnym gronie doświadczony sommelier podzieli się z Wami swoją wiedzą i ciekawostkami dotyczącymi danego szczepu winnego, przedstawi aktualne trendy i zwyczaje, pozwoli poznać sekrety aromatu wina, a to wszystko przy pysznych przekąskach serwowanych przez Antonia. Mamy 16 miejsc, więc spotkania będą mieć prywatny charakter. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decydować będzie kolejność zgłoszeń i dokonanie płatności w naszej restauracji do 25.10.2018 w wysokości 120 zł od osoby.

Temat degustacji -„Włoska północ kontra południe”.
Poznamy 5 włoskich win i dedykowane do nich potrawy.
Dla przykładu: 2 czerwone wina : Negroamaro z południa i Nebiollo z północy, a do nich dedykowane :
– Delikatna i lekko słodkawa tartinka z wołowiną na fecie, z konfiturą z czerwonej cebuli
– Tartinka z pate z wątróbek i warzyw z czerwonym winem
Zapraszamy wszystkich miłośników wina, dobrego jedzenia i fajnego towarzystwa!!!

Cena: 120 zł/os.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/278796369629578/